1000Cash.org

This Domain Name Has Expired - Renewal Instructions.

King Cross Розваги Планета Кіно-IMAX

Покупки

Кафе і Ресторани

Розваги

Послуги


Планета Кіно-IMAX PDF Друк e-mail

planeta_kino_imax_lviv_new_logo_2

argaiv1160


imax22

Будемо знайомі – мережа кінотеатрів Планета Кіно ІМАХ
7-зальний кінотеатр Планета Кіно ІМАХ є третім кінотеатром в Україні, побудованим компанією «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП», яка має ексклюзивні права на будівництво кінотеатрів ІМАХ в Україні. Перший кінотеатр з’явився в Києві в 2008 році і представляє один супер 3D зал ІМАХ. Другий дев’ятизальний мультиплекс був відкритий в Одесі в червні 2010 року.


Чому наші кінотеатри найкращі і що таке ІМАХ?
Надзвичайною перевагою кінотеатрів цієї мережі перед рештою багатозальників є унікальна, всесвітньо відома супертехнологія ІМАХ 3D. Ця унікальна технологія створена та запатентована канадською корпорацією ІМАХ, яка є одним із світових лідерів кінопоказу. В перекладі з англійської ІМАХ (Image Maximum) означає «максимальне зображення». Дана технологія створює МАКСимальний ефект присутності глядача у фільмі за рахунок гігантського екрану, надзвичайно потужного звуку, а також найреалістичнішого 3D ефекту. Понад 70 мільйонів глядачів світу стали фанатами ІМАХ. 470 кінотеатрів ІМАХ відкрито у 45 країнах світу: половина з них – освітні, половина – комерційні. Українські зали ІМАХ теж набувають дедалі більшої популярності, отже з відкриттям кінотеатру «Планета Кіно» у Львові тепер і львів’яни поповнюватимуть лави фанатів ІМАХ.
Цікавинки про «Планету Кіно ІМАХ» у Львові
Кінокомплекс «Планета Кіно ІМАХ» у Львові є еталоном якості та комфорту, де все продумано до дрібниць – починаючи з комфортних крісел в фойє і залах (включно з VIP кріслами в кожному залі) і закінчуючи провідними технологіями кінопоказу. Одночасно кінотеатр може вмістити понад 1500 глядачів в 7 найсучасніших залах. Сеанси починаються кожні 20 хвилин. Репертуар фільмів – на будь-який смак. В комфортабельному барі кінотеатру продається смачний поп-корн, солодощі і різні напої. Парковка ТРЦ «King Cross Leopolis», в якому знаходиться кінотеатр, розрахована на 1800 автівок.


Мегаплекс складається з:
- 4 залів 2D, три з яких облаштовані за класичною технологією показу з 35-міліметровим проектором Kinoton та системою звуку Dolby Digital; та одного залу Dolby Digital Cinema, який обладнаний цифровою технологією показу.
- 2 залів 3D, які облаштовані за технологією Dolby 3D Digital Cinema, що є класичним продовженням Dolby Digital Cinema, і забезпечує надзвичайну передачу кольору та звуку.
- Суперкінозалу ІМАХ 3D, облаштованого унікальною цифровою системою ІМАХ. Розмір екрану в ІМАХ – з п’ятиповерховий будинок, отже глядач не бачить його країв під час перегляду. Зображення – надзвичайно чітке та яскраве, що дозволяє глядачу повністю зануритися в кінореальність. Некомпресований звук (понад 12000 Вт) – вдесятеро потужніший, ніж в звичайних кінотеатрах, неперевершений в будь-якій точці залу. Глядач може почути всі відтінки звуку – від падіння краплі дощу до приголомшливого удару грому. В ІМАХ використовуються подвійні проектори CRISTIE з технологією покращення зображення, які отримали технічну премію «Оскар» у 1999 році. Завдяки цим проекторам, на екран потрапляє вдвічі більше світла, порівняно зі звичайними 2D та 3D показами. Лише в ІМАХ глядач отримує максимальні враження від 3D ефектів. Одягаючи окуляри 3D – ІМАХ, йому здається, що всі події розгортаються прямо перед носом. Одним слово, ІМАХ – це МАКСимальне зображення, МАКСимальний звук, МАКСимальна потужність та МАКСимальні враження.

Контактна інформація:
Тел.гарячої лінії: 0 800 300 600

Контактний тел.: 032 229 55 88
веб-сайт: http://planeta-kino.com.ua

 

Знижки, подарунки та акції Ви можете переглянути перейшовши за цим посиланням - http://planeta-kino.com.ua/i/sale/

 

 
 
© 2010 King Cross 2010 ТРЦ "KING CROSS LEOPOLIS"
торгово-розважальний центр

Контакти с. Сокільники, вул. Стрийська
( НА ВИЇЗДІ ЗІ ЛЬВОВА )
тел.: 032-242-05-80 Дирекція
Пон.-Пт. 09.00 – 18.00

Режим роботи Режим роботи:
з 1000 до 2200
без вихідних
vk-button tw-button fb-button