en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Marks & Spencer – британський бренд одягу, взуття, аксесуарів, нижньої білизни та косметичних...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (032) 229-59-32
marksandspencer.ua
Знижка до 30%
2 поверх на карті

Marks & Spencer

Marks & Spencer – британський бренд одягу, взуття, аксесуарів, нижньої білизни та косметичних засобів. Майже 150-річна історія марки – це історія успіху, лідерства в індустрії та світового визнання!

Мільйони шанувальників Marks & Spencer з різноманітних куточків планети об’єднує любов до класичного стилю та зацікавленість модними тенденціями, вподобання традицій британської якості та відкритість до інновацій. У кожній колекції Marks & Spencer залишається вірним своїм цінностям: класичним дизайнам, стандартам якості, екологічно чистим матеріалам, секретам кравецької майстерності, що передаються із покоління у покоління, високому рівню обслуговування та демократичній ціновій політиці.

Від підбору практичних образів на кожен день до вечірніх look-ів для урочистих подій, від приємного шопінгу для себе до покупок для всієї родини – візит до магазину Marks & Spencer дарує задоволення та насолоду.

Із дня заснування у 1884 році завдяки врахуванню потреб покупців та відданості своїм клієнтам, британський бренд Marks & Spencer створив одну з найчисельніших торгових мереж. 8 магазинів в Україні та більше 1000 у 45 країнах світу!

+38 (032) 229-59-32

Marks & Spencer знизив ціни!

до

З колекцією осінь-зима 2018/19 Marks & Spencer презентував кампанію «Нові ціни, які Ви вподобаєте». Шанувальники бренду можуть придбати колекції жіночого та чоловічого одягу та аксесуарів, а також спідньої білизни дешевше, в середньому, на 20%, при цьому якість товарів залишається на звичному високому рівні.

Вартість суконь — від 999 грн, вовняних пальто — від 2 999 грн, джинсів — від 999 грн, класичних брюк — від 799 грн.

Приємного шопінгу та стильної осені!

Опубліковано:
Новини від Marks & Spencer
Підпишись на наші новини
Ні, дякую, я вже з Вами