en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Marks & Spencer – британський бренд одягу, взуття, аксесуарів, нижньої білизни та косметичних...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (032) 229-59-32
marksandspencer.ua
Знижка до 30%
2 поверх на карті

Marks & Spencer

Marks & Spencer – британський бренд одягу, взуття, аксесуарів, нижньої білизни та косметичних засобів. Майже 150-річна історія марки – це історія успіху, лідерства в індустрії та світового визнання!

Мільйони шанувальників Marks & Spencer з різноманітних куточків планети об’єднує любов до класичного стилю та зацікавленість модними тенденціями, вподобання традицій британської якості та відкритість до інновацій. У кожній колекції Marks & Spencer залишається вірним своїм цінностям: класичним дизайнам, стандартам якості, екологічно чистим матеріалам, секретам кравецької майстерності, що передаються із покоління у покоління, високому рівню обслуговування та демократичній ціновій політиці.

Від підбору практичних образів на кожен день до вечірніх look-ів для урочистих подій, від приємного шопінгу для себе до покупок для всієї родини – візит до магазину Marks & Spencer дарує задоволення та насолоду.

Із дня заснування у 1884 році завдяки врахуванню потреб покупців та відданості своїм клієнтам, британський бренд Marks & Spencer створив одну з найчисельніших торгових мереж. 10 магазинів в Україні та більше 1000 у 45 країнах світу!

+38 (032) 229-59-32

Акція на шкільну форму в Marks & Spencer: –20% при купівлі від 3-х товарів.

до

НАВЧАЛЬНИЙ РІК ВЖЕ НЕ ЗА ГОРАМИ! Отримуйте 20% знижки при купівлі від 3-х одиниць стильної шкільної форми Marks & Spencer.

*Акція діє на шкільну форму, дитячу білизну та шкарпетки повної ціни з 11.07 до 31.07 в усіх магазинах Marks & Spencer на території України.

Деталі запитуйте у продавців-консультантів.

Опубліковано:
Новини від Marks & Spencer
Підпишись на наші новини
Ні, дякую, я вже з Вами