en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
ІСТОРІЯ НАШОЇ КОМПАНІЇ РОЗПОЧАЛАСЯ У 2001 РОЦІ З НЕВЕЛИКИХ МАГАЗИНIВ, ЯKI ЗАЙМАЛИСЯ ПРОДАЖОМ ОДЯГУ,...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
sassofono.kingcross@gmail.com
1 поверх на карті

Sassofono

ІСТОРІЯ НАШОЇ КОМПАНІЇ РОЗПОЧАЛАСЯ У 2001 РОЦІ З НЕВЕЛИКИХ МАГАЗИНIВ, ЯKI ЗАЙМАЛИСЯ ПРОДАЖОМ ОДЯГУ, МАЙСТЕРНО ПРИКРАШЕНИМ КРИСТАЛАМИ, І ЯКОМУ ЗГОДОМ БУЛО СУДИЛОСЯ СТАТИ ОСНОВОЮ ДЛЯ ОДНIЄЮ З НАЙБІЛЬШ ВПІЗНАВАНИХ ТУРЕЦЬКИХ МАРОК ОДЯГУ ПРЕМІУМ-КЛАСУ. ЧЕРЕЗ КІЛЬКА РОКІВ ВИРОБНИЦТВО РОЗМІСТИЛОСЯ В СТАМБУЛІ, ДЕ РОБОЧА ПЛОЩА СЯГАЄ 6500 КВ.М., А КІЛЬКІСТЬ ПЕРСОНАЛУ - 250 ЛЮДЕЙ.


SASSOFONO ЗАВЖДИ ПРАГНЕ ВГАДУВАТИ БАЖАННЯ ЖІНКИ В КОЖЕН МОМЕНТ ЇЇ ЖИТТЯ, ПРИКРАШАЯ ЇЇ ЛІНІЯМИ ТОНКИХ ЮВЕЛІРНИХ ПРИКРАС, СТИЛЬНИМИ СУМКАМИ ТА ВЗУТТЯМ, ПРЕКРАСНИМ ВЕЧІРНІМ ВБРАННЯМ, КОМФОРНИМ ОДЯГОМ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ, А ТАКОЖ СУВОРИМ, АЛЕ ЄЛЕГАНТНИМ ОДЯГОМ ДЛЯ БІЗНЕС-ЛЕДІ…

НА ДАНИЙ МОМЕНТ КОМПАНІЯ MODA TEXTILE TRADE & MANUFACTURING CO., LTD ВИПУСКАЄ ДВІ МАРКИ:

SASSOFONO
SASSOFONO CLUB

КОЖНА З НИХ УНИКАЛЬНА ТА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВЛАСНИМ ПІДХОДОМ ДО ТЕНДЕНЦІЙ, ВСІ КОЛЕКЦІЇ ОНОВЛЮЮТЬСЯ ДВІЧІ НА РІК ПО СЕЗОНУ ВЕСНА-ЛІТО ТА ОСІНЬ-ЗИМА,

КОНЦЕПЦІЯ МАГАЗИНІВ SASSOFONO ВІДПОВІДАЄ СМАКАМ І ПОТРЕБАМ У СЕРЕДНЬО-ВИСОКОМУ ТА ВИЩОМУ СЕГМЕНТАХ ОДЯГУ ТА АКСЕСУАРІВ ПО СТИЛЮ ЖІНОК В ВІКОВОМУ СЕГМЕНТІ ВІД 18 ДО 50 РОКІВ.


ВИНЯТКОВУ ВПІЗНАВАЄМОСТЬ МАРКА ПРИДБАЛА, КОЛИ ЇЇ ОСНОВАМИ СТАЛИ ЕКСКЛЮЗИВНІ ПРИНТИ, ЯКІ РОЗРОБИЛИ ДІЗАЙНЕРИ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ SASSOFONO І КРАЩІ ІТАЛІЙСЬКІ ТКАНИНИ В ПОЄДНАННІ З КРАСТАЛЛАМІ SWAROVSKI ТА ІННОВАЦІЙНИМ ДИЗАЙНОМ, НАДАЮЧИ НАШИМ КЛІЄНТАМ ВОІСТИНУ ВИТОНЧЕНИЙ СПОСІБ САМОВИРАЖЕННЯ.


ЛІНІЯ SASSOFONO CLUB Є ТРЕНДОВОЮ, ДЕМОНСТРУЄ ВИТОНЧЕНІ ТА ЕЛЕГАГАНТНІ ТЕНДЕНЦІЇ СВІТОВОЇ МОДИ У БЕЗКОМПРОМІСНОМУ ВИКОНАННІ, ОРІЄНТОВАНІ НА ПОНАД МОЛОДУЮ ЦІЛЬОВУ КАТЕГОРІЮ ПОКУПЦІВ. КОЛЕКЦІЮ ВІДРІЗНЯЄ ДОСКОНАЛІСТЬ КРОЮ, ПІДКРЕСЛЮЄ КРАСУ ПРИРОДНИХ ЛІНІЙ, ЩО ПРИМУСИТЬ БУДЬ-ЯКУ ЖІНКУ ЧУДОВО ВИГЛЯДАТИМЕ І ЧУДОВО ВІДЧУВАТИ СЕБЕ.

Дайте собі можливість насолодитися нашою колекцією Sassofono Club, яка змусить відчути, що кожна річ була розроблена виключно для Вас.
З нашими приголомшливими силуетами, які змусять Вас забути У що Ви одягнені, залишаючи лише почуття, що одяг не що інше, а Ваша друга шкіра.

Вишукана сексуальність, що підкреслює красу вигинів жіночого тіла, що дозволяє виглядати ідеально незалежно від часу доби, місця і ситуації.
Наша пристрасть - створювати одяг, в якому Ви виглядаєте та відчуваєте себе неперевершено !!!

+38 (063) 936-86-00 (Лайф)

Підпишись на наші новини
Ні, дякую, я вже з Вами