en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Дитячий одяг Wojcik практичний, зручний, екологічний – пошитий з натуральних тканин. Коллекції...
ПОН-НЕД: 10.00 - 22.00
+38 (096) 688-76-03
2 поверх на карті

Wojcik

WOJCIK (Войцик) - одяг для дітей віком від 6 міс до 14 років. Wojcik (Войчик) - не тільки оригінальний дизайн, а й високий рівень якості. Одяг створюється колекціями, кожна річ з якої доповнює будь-яку іншу, що дає можливість створити модний образ Вашої дитини.

Wojcik багато уваги приділяє таким дрібницям, як фурнітура. Яскраві блискавки, незвичайної форми гудзики, веселі аплікації та багато-багато іншого, безсумнівно, зроблять речі компанії Войчик улюбленими у Вашої дитини.

Дитячий одяг Wojcik практичний, зручний, екологічний – пошитий з натуральних тканин. Коллекції польського одягу Wojcik, створені для дітей від 0-я місяців до 14-ти років, вирізняються ніжними кольорами і оригінальними прикрасами та аксесуарами. Торгова марка Wojcik існує вже понад 20 років. За ці роки Wojcik став світовим брендом, популярним в Європі, США. Стильний, красивий, яскравий, неповторний одяг для Ваших дітей. Речі в колекціях прекрасно доповнюють одна одну та створюють шикарний образ.

 

BARTEK - польська компанія, яка вже понад 20 років спеціалізується в області високоякісного дитячого взуття. Основний акцент фірма Bartek робить на врахуванні особливостей дитячої стопи, щоб взуття було максимально зручним.

Усе взуття BARTEK має антигрибкову та антибактеріальну устілку.

Мембрана SYMPATEX REFLEXION забезпечує повну водонепроникність та захищає від вітру. Безліч батьків високо оцінили продукцію бренду Bartek. Ви можете придбати взуття (розмір 19-38) для Ваших діточок у нашому інтернет-магазині.

Берегти дитячі ніжки потрібно вже з самого раннього дитинства, з перших кроків малюка. Це можна зробити за допомогою профілактичного ортопедичного взуття. Таке взуття для дітей має жорстку підошву, правильний супінатор і надійний задник. Саме така конструкція взуття допомагає стопі дитини формуватися правильно. Купуючи профілактичне взуття, Ви допоможете своїй дитині уникнути багатьох проблем в майбутньому, його дитинство буде щасливим і безтурботним.

+38 (096) 688-76-03 (Київстар)
+38 (063) 280-40-31 (Лайф)
Новини від Wojcik
Підпишись на наші новини
Ні, дякую, я вже з Вами