en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Yves Rocher - французька косметична компанія, що спеціалізується на виробництві косметики та...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (032) 229-59-76
www.yves-rocher.com.ua
Акція
1 поверх на карті

Yves Rocher

Бренд рослинної косметики Yves Rocher був започаткований в 1959 році паном Івом Роше в бретонському місті Ла-Гасії, Франція. Сьогодні, 57 років потому, з моменту заснування бренду, рослинну косметику Yves Rocher можна по праву назвати інноваційною та випереджаючою час. Над цим щодня працюють більше ніж 150 вчених зі спеціалізаціями в різних областях науки про Рослини та Шкіру.  Це єдиний косметичний бренд у світі, який повністю керує життєвим циклом своєї продукції без посередників: від Рослини до шкіри Клієнта. Вчені-експерти невпинно подорожують усім світом в пошуках унікальних компонентів, відкривають та вивчають нові види рослин, розпізнають їх унікальні властивості, а потім культивують по правилам Біологічної Агрокультури на власних полях в Ла-Гасії.

Всі формули розробляються в дослідницьких лабораторіях бренду Yves Rocher, косметичні продукти виробляються на власних заводах та продаються через власні канали дистрибуції – Бутики, Інтернет та Поштові Каталоги. Подібна закрита та інноваційна економічна модель дозволяє Yves Rocher повністю контролювати весь процес виробництва та встановлювати доступні ціни для кожного клієнта без шкоди для якості. Більш того, бренд  беззаперечно слідує концепції стійкого екологобезпечного розвитку на кожному етапі виробництва косметики, зменшуючи використання відновлюваних ресурсів, вагу упаковок та використовуючи вторинно перероблені матеріали.

Бренд представлений у всіх шести категоріях, пропонуючи клієнту широкий асортимент продукції : догляд за лицем – ключова експертна категорія, догляд за волоссям, парфумерія, макіяж, гігієна.

Бренд Yves Rocher залишається вірним принципам та традиціям свого засновника, для якого Природа служила невичерпним джерелом натхнення. В житті та роботі пан Ів Роше керувався одним простим правилом:

«Повертати Природі все, що вона так щедро дарує нам, кожного дня для Краси Жінок».

Саме цей принцип є ключовим для компанії та відображає її місію, а наша головна ціль – стати косметичним брендом, який з найбільшою повагою ставиться до Жінки та Природи.

+38 (032) 229-59-76

Новорічні подарунки від Природи

до

Новорічні подарунки від Природи у бутиках Yves Rocher! Ідеї подарунків від 69 грн., лімітована Новорічна Колекція для ванни та душу, подарункові набори та святкова упаковка!
Тільки в бутиках Yves Rocher отримайте у подарунок Крем для Рук з покупкою на суму 399 грн. та Молочко для Тіла 200 мл з покупкою на суму 549 грн..

Пропозиція діє до 07.01.2019.

Опубліковано:
Підпишись на наші новини
Ні, дякую, я вже з Вами