en
Burger&Meat - хто ми? Наша назва відображає концепцію ресторану.Ми у всьому керуємося...
+38 (096) 933-93-20
2 поверх на карті

Burger&Meat

Burger&Meat - хто ми? Наша назва відображає концепцію ресторану.Ми у всьому керуємося раціональним підходом. У нас Ви зможете переконатись у справжніх істинах: бургери-це не фаст фуд, а вишукана та корисна їжа, стейки можуть бути не тільки смачні, а й доступні, а розмаїття вин, дозволяє задовільнити забаганки будь-якого гурмана.


Хіба можна кожного дня істи фаст-фуд, а особливо бургери без шкоди для здоров’я? Так, можна без шкоди для здоров’я їсти бургери, приготовані нашими кухарями. Burger&Meat - це ресторан, де завдяки правильному і збалансованому поєднанню інгредієнтів, ми змогли досягнути унікального балансу: і смачний, і корисний бургер, а головне-не шкодить здоров’ю!


Окремо скажемо про стейки. Наша пропозиція включає досить не малий асортимент стейків, приготованих з українського м’яса за всіма правилами стейкового мистецтва. Наше меню відображає американську кухню. Доповнити свою трапезу Ви зможете , заглянувши в винну карту, яка заслуговує особливої уваги. Цікавий інтер’єр, доповнений значною кількістю живих рослин, приглушене освітлення, яке проникає на кожний столик, винна шафа, цікава подача допоможуть Вам на деякий час переміститися в цю дивовижну країну -Америку.

+38 (096) 933-93-20 (Київстар)