en
Pizza Celentano Slice&Coffee – новий демократичний міський ресторан формату "to go" від...
ПН-НД: 10:00 - 21:30
egoisty.com
2 поверх на карті

Pizza Celentano Slice&Coffee

Pizza Celentano Slice&Coffee – новий демократичний міський ресторан формату "to go" від Всеукраїнської мережі ресторанів Pizza Celentano

 

Як скуштувати всіх піц по-троху?  Pizza Celentano знає відповідь на це запитання! ;)

В серпні в Торговому Центрі King Cross Leopolis відбулось відкриття  Pizza Celentano Slice&Coffee – першого  міського ресторану формату "to go" Всеукраїнської мережі Pizza Celentano.  Новий формат створено для активних життєрадісних людей, які не тільки люблять італійську кухню, але й цінують свій час.

 

Меню

В Ресторані можна взяти з собою чи перекусити на місці тонкою піцою шматками, паніні з італійськими начинками чи свіжими салатами.

Всю піцу готують професійні Pizza Masters безпосередньо в ресторані – Ви можете побачити, як створюється кожен шматок Вашої майбутньої піци! Вона готується з тіста на справжньому італійському борошні  та з натуральних свіжих продуктів, що забезпечує стабільну якість та смак.

Також Ресторан акцентує увагу Гостей на широкій лінійці напоїв – від класичного еспресо до кави-overshake з різними топінгами та посипками на вибір; від coca-cola до лимонадів власного виробництва.

 

Атмосфера

Для активних яскравих людей, що люблять особливі речі, в  Pizza Celentano Slice&Coffee створено еклектичний емоціний дизайн, де кожна деталь – важлива.

 

Сувенірна продукція

Також спеціально для нового формату розроблена серія сувенірної продукції – футболки з жартівливими принтами, значки, горнятка та спінери. Про деталі запитуйте у барменів ;)