en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
American Tourister є одним з провідних брендів багажу, якому довіряють у всьому світі. American...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (096) 486-50-10
1 поверх на карті

American Tourister

American Tourister є одним з провідних брендів багажу, якому довіряють у всьому світі. American Tourister пропонує широкий вибір якісних валіз за доступною ціною - яскравих, привабливих і різнокольорових. Відрізняючись високою якістю, колекціїAmerican Tourister об'єднують стиль і практичність, а також широке розмаїття валіз для подорожей, що ідеально підходять для Вашої поїздки у відпустку.

Марка American Tourister веде свою історію з 1933 року, коли в американському штаті Род-Айленд польським іммігрантом Солом Коффлер (Sol Koffler) була заснована фірма American Luggage Works. Мета Сола була проста - домогтися успіху завдяки випуску валіз з більш вдалим співвідношенням ціни і якості, ніж у конкурентів.

У 80-і і 90-і роки компанія продовжує розробку міцних і надійних валіз для подорожей, які здатні витримувати серйозну перевірку на міцність. У 1994 році компанія American Tourister була придбана компанією Samsonite, що ознаменувало союз двох найбільших світових брендів з виробництва валіз і сумок для подорожей.

Починаючи з 2005 року, продукція American Tourister представлена ​​в Європі і Азії. Сьогодні, через 75 років, American Tourister є другим найбільшим брендом з виробництва надійних валіз в світі і пропонує широкий вибір виробів для подорожей: валізи на двох колесах, валізи на чотирьох колесах, сумки дорожні на колесах, портфелі - для всіх видів подорожей.

+38 (096) 486-50-10 (Київстар)