en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
ANTONIO BIAGGI - європейський бренд взуття та аксесуарів.
ПН-НД: 10:00 - 20:00
+38 (032) 229-59-30
antoniobiaggi.com/uk/
1 поверх на карті

Antonio Biaggi

Antonio Biaggi - сучасний бренд взуття та аксесуарів, натхненний динамічним ритмом життя світових столиць моди. Останні тенденції високої моди в унікальній інтерпретації, бездоганний дизайн та особлива увага до деталей - саме це є візитною карткою кожної колекції.

З моменту заснування компанія впевнено заявила про себе на міжнародному ринку. Будучи визнаним fashion-експертом на чолі з професійним дизайнерським бюро, Antonio Biaggi диктує стиль, який дозволяє відчувати себе в тренді в будь-якій точці світу. Взуття та аксесуари бренду втілюють останні віяння з подіумів Мілана, Парижа, Токіо, Нью-Йорка і Лондона та, при цьому, ідеально підходять для звичних маршрутів будь-якого міста. Елегантна класика - для ділових зустрічей, ультрамодні моделі - для гламурних вечірок, комфортний casual і sport-chic - для захоплюючих подорожей. Завдяки стильовій різноманітності кожна модель Antonio Biaggi зробить будь-який образ ефектним і незабутнім. Крім того, в кожній колекції представлені взуття та аксесуари, які гармонійно поєднуються між собою за кольором, фактурі і стилістиці. Такі готові рішення стануть не просто фінальним штрихом, а й яскравим акцентом будь-якого аутфіта.

Взуття та аксесуари Antonio Biaggi - це вибір тих, хто не боїться висловлювати свою унікальність і демонструє світу стиль в дії.

Antonio Biaggi: Твоє місто! Твій стиль! Твій вихід!

+38 (032) 229-59-30