en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Inglot має одну з найширших палітр серед кольорів в косметиці по всьому світі. Унікальна система...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (032) 232-81-62
1 поверх на карті

Inglot

Заснована понад 20 років тому косметика Inglot є однією з найважливіших польських марок. Inglot продає свою продукцію в більш ніж 240 магазинах по всьому світу - в Канаді, Польщі, Великобританії, Ірландії, Австралії, Туреччини, Індії та Мальти. На Близькому Сході, магазини Inglot розташовані в Дубаї, Абу-Дабі, Бахрейн, Оман, Катар, Кувейт і Саудівська Арабі. У минулому році, продовжуючи своє підприємство по всьому світі, Inglot відкрила свій перший магазин в Нью-Йорку, і це був тільки початок експансії США.
Inglot має одну з найширших палітр серед кольорів в косметиці по всьому світі. Працюючи з кращими візажистами Inglot намагається відтворити останні тенденції в області кольору, текстури та форми на ринку. Унікальна система набору Freedom System дозволяє клієнтам експериментувати з незліченними відтінками і комбінаціями пудри, рум'ян, тіней і помади для створення своєї унікальної і персональної палітри.
Враховуючи велику та різноманітну колекцію кольорів, важливим ключовим чинником Inglot є також висока якість продукції (зроблено з кращих інгредієнтів та сировини) і розумні ціни. 
Inglot дозволяє легко стати модною жінкою. Це ваш незамінний партнер моди.

+38 (032) 232-81-62