en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Irene Bukur - перший український бренд «живої» косметики преміум-класу
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (044) 221-26-92
www.irenebukur.com
1 поверх на карті

Irene Bukur

Irene Bukur TM- це перший український бренд «живої» косметики преміум-класу. Косметика Irene Bukur TM відома на ринку з 2009 року: за цей час багато засобів марки стали бестселерами, завоювавши любов і довіру українських покупців.

Зараз в Україні - понад 30 фірмових магазинів авторської живої косметики Irene BukurTM. Бренд пропонує значний асортимент косметики, який включає засоби по догляду за шкірою обличчя (у тому числі і дієву антивікову програму), косметику для волосся і тіла, декоративну лінію і парфуми - більше 50 найменувань.

Компанія Irene BukurTM повністю контролює процес створення косметики - від розробки формул до упаковки. В основі ДНК бренду - концепція «живої» косметики, заснована на використанні виключно свіжих висококонцентрованих рослинних екстрактів і масел, вміст яких у кожному засобі залишаеться на рівні 75-80%. Високі технології виробництва дозволяють зберегти всі корисні властивості натуральних компонентів. Працюючи в синергії, рослинні складові косметики забезпечують оптимальний результат. Дія косметики Irene BukurTM спрямоване на вирішення проблеми, а не її маскування.

Лабораторії Irene BukurTM розташовані в Україні та Швейцарії. Фахівці бренду тісно співпрацюють з професіоналами з інших європейських країн, удосконалюючи рецептуру засобів, вивчаючи нові досягнення в області косметології, відстежуючи нові розробки та тенденції. Жива косметика Irene BukurTM реально працює, що доводять численні відгуки покупців, і відповідає найвищим світовим стандартам.

+38 (044) 221-26-92

Новини від Irene Bukur