en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
Магазини ТМ «KAKTUS» - це дивовижний світ, повний чуттєвих ароматів, привітної атмосфери,...
ПН-НД: 10:00 - 20:00
kaktus.ua
2 поверх на карті

KAKTUS

 Історія ТМ «KAKTUS» бере свій початок в 2002 році, коли в самому серці Одеси - на вул. Дерибасівській було відкрито перший магазин. Спочатку основним напрямком бізнесу був продаж живих квітів, звідси і назва ТМ - «KAKTUS», але дотримуючись побажань наших клієнтів, магазин повністю перепрофілювався і знайшов свій неповторний стиль в ідеях для декорування інтер'єру та сувенірно-подарункової продукції. Зі смаком прикрашені вітрини і оригінальність асортименту привертали увагу відвідувачів. Магазин, де кожна річ була особливою, нетривіальною, атмосфера домашньо-святково, а персонал по-одеськи привітний, досить швидко завоював любов і визнання у місцевих і гостей міста.

Магазини ТМ «KAKTUS» сьогодні - це дивовижний світ, повний чуттєвих ароматів, привітної атмосфери, унікальних подарунків, стильних штучок, елегантного посуду і, звичайно, предметів популярного вантажного декору в середземноморському стилі і не тільки.

 

Мережа магазинів

Компанія активно розвивається і на сьогоднішній день в 13 містах України успішно функціонують 29 фірмових магазинів.

"KAKTUS» вміє створити атмосферу свята, приділяючи увагу не тільки гармонійному розташуванню товару на полицях, а й освітленню, розслаблюючим музичним композиціям і персоналу, який завжди уважний і привітний. Наш асортимент постійно оновлюється, і, подібно до західних колег, ми пропонуємо своїм клієнтам сезонне різноманіття декору для унікального перетворення будинку до свят.

Приділіть собі трохи часу, відвідавши один з фірмових магазинів "KAKTUS" в вашому місті. І з якою б метою ви не завітали до нас - придбати статусний подарунок керівникові, дзеркало мамі, освітлення в дитячу кімнату або милу дрібничку подружці, а можливо просто підняти настрій - наш персонал зустріне вас з посмішкою і допоможе з вибором!