en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
Одяг LTB користується неймовірною популярністю в країнах, які задають напрями сучасного стилю моди...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (066) 826-84-11
2 поверх на карті

LTB

Кожен бренд починається з історії, але не кожен може наповнити її успіхом та процвітанням.

 Бренд LTB належить CAK Textille – найбільшому європейському холдингу з виробництва та продажу колекцій джинсового одягу для молоді, який працює на ринку з 1948 року.

Для LTB працює команда кращих європейських модельєрів та конструкторів, яка використовуючи найновіше обладнання та інноваційні технології виробництва створює моделі відповідно до останніх тенденцій моди. Одяг LTB користується неймовірною популярністю в країнах, які задають напрями сучасного стилю моди та стали невід’ємною частиною світового casual-суспільства. Модний, зручний, якісний одяг від LTB вже оцінили у 30 країнах на 5 континентах.

Щоденно LTB випускає понад 30 000 пар джинсів від класики до моделей, які можуть посперечатися навіть з речами «від-кутюр». Дуже широка лінійка дозволяє стати клієнтом LTB як тінейжера, так і людину старшого покоління. Кожен може підібрати пару джинсів відповідно до свого смаку. Бездоганна якість – це основоположний принцип LTB.

LTB створює не просто одяг, а образ – молодіжний, трохи зухвалий, оригінальний та яскравий. LTB робить речі, які залишаються в моді назавжди. Цей одяг потрібно просто носити та любити, а також регулярно поповнювати ним гардероб, щоб почувати себе сучасною людиною.

LTB – Джинсуй з нами!

+38 (066) 826-84-11 (МТС)