en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
Компанія Маха має надзвичайно великий досвід виробництва ексклюзивного жіночого одягу – це...
ПН-НД: 10:00 - 21:30
+38 (032) 232-83-93
insize.ua
2 поверх на карті

Маха

Магазин МАХА – це динамічний концептуальний простір для чоловіків  і жінок. Для тих, хто любить бути особливим і прагне демонструвати цю особливість через свій одяг. Адже одяг розповідає про людину навіть тоді, коли вона мовчить. Тому наші колекції в першу чергу підкреслюють індивідуальність, характер людини, розповідають про її особистість.  

Щодо асортименту:

  1. В нас представлений НАЙБІЛЬШИЙ вибір чоловічого та жіночого верхнього одягу для осінньо-зимового періоду: куртки, пальта, плащі, парки, кардигани, пуховики та інше.  Ви зможете обрати для себе дійсно якісний верхній одяг у будь-якому ціновому діапазоні.
  2. Ми були і залишаємось офіційними представниками італійського бренду МАХА, який зарекомендував себе якістю, виразним стилем та просто неймовірними посадками на будь-якій фігурі. Жінка в МАХА завжди особлива і вона знає про це!  Тому жінки можуть впевнено приходити до нас по нову сукню, костюм, або щось особливе, МАХА завжди здивує Ваше серце і залишиться з Вами надовго.
  3. Базові речі для чоловіків і жінок: брюки, светри, сорочки, поло, сукні, блузи та інше.
  4. Аксесуари: головні убори , шарфи, шалики, сумки, прикраси.
  5. Дизайнерські речі  від молодих українських дизайнерів.
  6. Актуальні модні новинки: ми знаємо про всі основні тренди і підбираємо колекції відповідно до них.

 

Магазин МАХА дуже цінує всіх своїх клієнтів.  Подарунки та акції, накопичувальна та дисконтна програма, індивідуальний підхід до кожного клієнта - це все Ви отримаєте разом з бездоганним сервісом та щирим серцем нашого колективу!

 

+38 (032) 232-83-93
+38 (050) 376-14-59 (МТС)