en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
OSTIN- це бренд сучасного одягу в стилі casual для чоловіків, жінок і дітей. Бренд O'STIN включає в...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (032) 229-55-09
www.ostin.com
2 поверх на карті

O'STIN

OSTIN- це міжнародний бренд, який вже більше 10 років пропонує покупцям широкий вибір сучасного і доступного за ціною одягу в стилі casual для жінок, чоловіків і дітей. Бренд O'STIN включає в себе наступні лінії одягу:

 O'STIN Casual - основна лінія колекції бренду O'STIN. Це сучасний, зручний та демократичний за ціною одяг в стилі casual, що підходить для будь-яких ситуацій і підкреслює індивідуальність.

O'STIN Studio - молодіжна лінія бренду O'STIN. Більш модна, яскравіша, доступніша за ціною колекція одягу для молодих і активних людей, що враховує особливості юної фігури і підходить для відпочинку та навчання.

O'STIN Kids - сучасний, функціональний, яскравий і практичний у догляді одяг в стилі casual для дітей від 0 до 12 років, переважно з натуральних матеріалів. Колекції дозволяють комбінувати моделі і створювати комплекти одягу для будь-якого випадку - від прогулянок до школи.

Сьогодні O'STIN - найбільша мережа магазинів одягу в стилі casual на території України і СНД. Магазини O'STIN відкриваються в найкращих і найвідвідуваніших торгових центрах країни.

+38 (032) 229-55-09