en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
O'STIN - міжнародний бренд одягу, який є лідером fashion рітейлу. O'STIN пропонує покупцям якісний...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (032) 229-55-09
ostin.ua
Знижка до 50%
2 поверх на карті

O`STIN

O'STIN - міжнародний бренд одягу, який є лідером fashion рітейлу. O'STIN пропонує покупцям якісний одяг і аксесуари в стилі casual, включаючи жіночий, чоловічий та дитячий асортимент. Образи O'STIN завжди актуальні, сучасні та практичні. У кожній колекції представлено кілька ліній одягу:

O'STIN Casual - базовий асортимент на кожен день: стильний, зручний і практичний одяг. Становить ключову частину колекції.

O'STIN Denim - джинсова лінія одягу. Являє собою широкий вибір жіночих і чоловічих моделей з деніму. Від класичних до ультрамодних моделей: джинсів, шортів, курток та комбінезонів.

O'STIN Studio - молодіжна лінія. Наймодніша і найсміливіша частина колекції, що відображає актуальні тренди в тканинах, принтах і силуетах.

O'STIN Kids - дитяча колекція, розрахована на вік від 1 до 14 років. Включає яскравий, функціональний, простий в догляді одяг переважно з натуральних тканин.

Сьогодні O'STIN - це мережа, яка включає 39 роздрібних магазинів по всій Україні. В O'STIN кожен покупець може знайти для себе цікаву пропозицію.

Шопінг в O'STIN завжди яскравий і вигідний - чекаємо Вас!

+38 (032) 229-55-09

Знижка 50% на кожні другі джинси, брюки чоловічого та жіночого асортименту в чеку

до

В період з 10.09.19 по 23.09.19 включно в магазинах «O’STIN» проходить Акція «Знижка 50% на
кожні другі джинси, брюки чоловічого та жіночого асортименту в чеку ».

Опубліковано: