en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
Terranova – це успішне і відоме італійське підприємство, спеціалізація якого дизайн, розробка,...
10:00-21:00
+38 (032) 232-83-40
www.terranovastyle.com/oc_en/
1 поверх на карті

Terranova

Terranova – це успішне і відоме італійське підприємство, спеціалізація якого дизайн, розробка, виробництво і продаж молодіжного одягу, який відрізняється унікальним стилем і відчуттям моди, а також взуття, білизни та аксесуарів. Так як батьківщина торговоі марки -  Італія, то можна сміло заявити, що люди, які одягають речі даного бренду, мають відмінний смак. Кричащий, яскравий і по-дитячому безпосередній одяг говорить з молоддю на одній мові.

На ринку моди італійська компанія з’явилась в 1961 році, і спочатку представляла собою підприємство швейноі промисловості, відкрите групою компаній Teddy SpA . Успіх не заставив себе довго чекати, незабаром розвиток торгової марки набрало стрімких обертів, і з середини 90-х років компанія почала здійснювати бурхливу експансію, направлену на завоювання модного ринку за кордоном. Активно розширюючи свій асортимент одягу, бренд збільшував географію продаж.

Вітторіо Таддей, засновник бренда, вирішує випустити Terranova на ринок не тільки як бренд, але і в якості франчизи. Тому, в 2000-му році закордонні ринки Східної Європи і Іспаніі вже успішно продавали продукцію нової молодіжної торгової марки.

Не так давно, група компаній Teddy SpA представила громадськості свій новий бренд  — Calliope.

В наш час під іменем бренду  Terranova працює 550 фірмових монобрендових магазинів в 36 країнах світу, в тому числі, в рідній Італії, Іспанії, США, Росії і Україні, і пропонують модникам і модницям якісні і стильні моделі одягу, взуття, аксесуарів. Основні відмінні риси марки -  це доступна, демократична ціна, вишуканий стиль одягу для молоді, цікава фурнітура, унікальні аксесуари. Магазини Terranova часто проводять різні акції і розпродажі, в період проведення яких можна купити товари бренду зі знижкою в 10-15% і вище.

Дизайнери бренду розробляють одяг для своїх покупців в стилі wild casual, який представляє собою яскраві джинси, вкорочені сукні, зухвалі топи та футболки.

Витончені ультрамодні колекції бренду Terranova створюються для трохи безбашенних молодих людей нового покоління, які впевнені в собі, і беруть від життя максимум. Торгова марка ніколи не зраджує своїм основним принципам – креативність, новизна, свіжість ідей.

Продукцію бренду можуть дозволити собі купити люди з середнім рівнем доходів, з їх числа студенти і школярі, вони складають основну частину всіх покупців.

Гасло компанії «Spirito Italiano» («Дух Італії») дуже підходить стилю компанії, це свобода, яскрава індивідуальність і вміння самовиразитися. Такі основні риси характеру присутні тим, хто живе духом Terranova.

Напрямок ліній бренду Terranova — це завжди трохи спортивний стиль, трохи вуличний: рвані стильні джинси, подовжені футболки з кольоровими принтами, зручні пальто і куртки, вільні літні сарафаны, великий асортимент аксесуарів і, звичайно ж, сумки, які доповнять і підкреслять ваш образ.

Рекламні кампанії бренду відповідають його молодіжному стилю. Марнотратність і легка безтурботність виправдовується розробникам колекцій молодістю.

На відміну від брендів конкурентів, колекції Terranova випускаються не посезонно, оновлення всього модельного ряду відбуваються раз в три тижні. Дизайнери особливу увагу приділяють деталям – всі елементи речей повинні відмінно поєднюватись одна з одною.

Якщо ви хочете виглядати яскраво і стильно, а до того ж яскраво і оригінально, то речі від Terranova – це якраз те, що вам потрібно!

Свобода, самоствердження, яскрава індивідуальність – ось основні риси характера людей, які вибирають Terranova!

+38 (032) 232-83-40