en
РАЙСЬКИЙ САД. Одяг з квітковим принтом в осінньо-зимовій колекції Marks & Spencer

РАЙСЬКИЙ САД. Одяг з квітковим принтом в осінньо-зимовій колекції Marks & Spencer

Квіткові принти стали ключовою темою колекції та зустрічаються на блузах, топах, сукнях, брюках та спідницях. Ніжні фіалки, художні маки, драматичні троянди, витончені нарциси та ностальгічні незабудки – дизайнери Marks & Spencer залишають право вибору, у чому зачаровувати сьогодні. З композицією – також свобода фантазії. В колекції представлені моделі, прикрашені малюнками дрібних бутонів та розкішних квітів, що розпустилися, з витонченими стеблами та з розлогим листям, з екзотичними ікебанами та дитячими спогадами про польові квіти.    

Принти флори на елементах офісного гардеробу – сорочках, сукнях-міді, сарафанах – стануть чудовим способом, як урізноманітнити ділові образи та наповнити будні романтикою. А «стримана» палітра дозволить дотримуватися найсуворішого дрес-коду. Для виходів у світ та вечірніх коктейлів ідеальним рішенням будуть сукні з квітковим орнаментом. Особливість моделей в їх самодостатності, вони створюють ефектний образ без додаткових елементів одягу та аксесуарів. З шовковими топами, прикрашеними строкатим листям та бутонами, виходять чуттєві look'и для побачень, а джемпери з абстрактно-флористичними мотивами створені для експериментів у стилі ретро-шик, до яких схиляють модні інсайдери.  

Дрібні та великі, абстрактні та реалістичні, лаконічні та строкаті – цього сезону Marks & Spencer пропонує об’єднувати в одному образі візерунки рослин. Ті, хто наважаться на квітковий total look, можуть приступати вправлятися у «міксології» - ще один тренд сезону, який полягає у поєднанні різних принтів. Так, до спідниці з візерунками фіалок можна підібрати топ у смужку, клітинку або монохромний окрас, до блузи з малюнками троянд або орхідей – брюки з геометричними абстракціями. Колекція вражає рішеннями дизайну, але, незважаючи на яскраві живописні малюнки, усі моделі однаково доречні у рамках будь-якої життєвої ситуації. Практичними їх роблять класичні фасони, майстерний крій, благородні силуети та аристократичні стримані відтінки – все, що закладено у ДНК бренду.

Буяння природи залишилося у літніх спогадах, але «вічноквітучі» принти в колекції Marks & Spencer осінь/зима 2017-18 тішитимуть кожного дня. Майстерні абриси флори дизайнерів британського бренду подумки переносять зі стресових реалій до затишної атмосфери райських садів та у противагу до «похмурого» сезону забезпечують сонячний настрій.

Опубліковано:
Підпишись на наші новини
Ні, дякую, я вже з Вами