ua

Modern Wedding SS/19

 

Протягом цього сезону бренд MOHITO прагне заохотити жінок носити одяг з лінії Celebration під час важливих моментів їхнього життя. Цього разу дизайнери бренду вирішили представити стильні та модні варіанти образів під назвою Modern Wedding.

Дивовижні сукні, комбінезон і костюм - це лише частина з того, що можна знайти серед багатьох моделей, створених для лінії Modern Wedding. Такий широкий асортимент продукції гарантує, що кожна жінка знайде для себе щось виняткове.
Цього разу MOHITO зробив акцент на приголомшливі сукні максі у відтінках рожевого та квіткового меланжу. Одна із запропонованих пропозицій – це романтична плісирована сукня на одне плече з поясом, яка ідеально підкреслює витонченість талії. Літній квітковий принт з'являється також на сукні, яка виділяється поміж інших неординарним оформленням плечей.

Усі жінки, які надають перевагу відчуттю комфорту мають звернути особливу увагу на лінію Modern Wedding від MOHITO, адже саме ця колекція надає можливість провести сезон у зручних та яскравих костюмах і комбінезонах при цьому не втративши елегантності.

Чи може вважатись образ для літньої вечірки без прикрас завершеним? Звичайно, ні! У цьому сезоні MOHITO робить ставку на довгі сережки, головні убори та козирки, які ідеально поєднаються з твоїм образом. Дизайнери бренду також велике значення надали взуттю та сумкам, які зроблять завершаючий акцент.

Колекція вже у наявності в магазинах MOHITO

Published: