ua

Ти студент? - Вигравай iPad!

Акція триває з 01.11.2016 по 17.11.2016  до 18.00

Для участі в Акції Учасник повинен в період з 1.11.2016 по 17.11.2016 р до 18.00 години здійснити покупку на суму від 100 грн одним чеком у будь-якому магазині ТРЦ King Cross Leopolis. У акції беруть участь товари усіх орендарів ТРЦ «King Cross Leopolis» за виключенням тютюнових виробів*.

Здійснивши покупку Учасник Акції повинен підійти до промостійки, що знаходиться на центральному майданчику ТРЦ King Cross Leopolis, пред’явити покупку, чек та студентський квиток для здійснення відмітки у акційному флаєрі та присвоєння реєстраційного номеру. Отримавши реєстраційний номер, Учасник Акції повинен вписати на звороті акційного флаєру персональні  дані (ПІБ, номер телефону, електронну адресу та дату народження) та реєстраційний номер і вкинути флаєр у скриньку,  яка знаходиться на центральному майданчику у ТРЦ King Cross Leopolis. Один учасник може кинути у скриньку не більше 1 флаєра. Один учасник може отримати лише один приз.

 Увага! Чек необхідно зберігати до розіграшу!

Розіграш відбудеться 17 листопада 2016 року о 19:00 годині, Переможець отримує приз при умові присутності на розіграші та при умові пред’явлення чеку, студентського квитка, паспорту та інтентифікаційного коду. Якщо переможця немає на розіграші, він втрачає право на отримання Призу, та обирається наступний флаєр.

Детальні умови акції тут.


Published: