ua

Перша лінійка прикрас-трансформерів українського бренду ювелірних прикрас LOVE YOU

Перша лінійка прикрас-трансформерів українського бренду ювелірних прикрас LOVE YOU

LOVE YOU створив особливу лінійку прикрас-трансформерів, до якої увійшли браслети, сережки, кольє та безліч підвісів до них. Прикраси стануть ідеальним ювелірним подарунком, що підкреслить любов до близької людини та особливі моменти разом.

Цієї осені ювелірний бренд створив базові та мультифункціональні прикраси. До лінійки увійшли 2 види браслетів, 2 види кольє, 3 види сережок та понад 20 підвісів до них. Прикраси виготовлені з червоного, білого та лимонного золота. Всі елементи легко комбінуються, утворюючи понад 150 унікальних комбінацій.

В розробці прикрас бренд звернув увагу на складність вибору подарунка для близьких. Прикраси-трансформери – готова ідея для подарунку. Більше не треба кожного разу витрачати час на питання «Що подарувати?». Адже кожне наступне свято — привід поповнити колекцію підвісів. Дизайнери бренду намагалися створити ідеальний подарунок, здатний передати почуття та емоції виразніше за слова. Бренд дав можливість кожному підготувати персоналізований подарунок. Самостійно сформувати елементи прикрас між собою, додаючи підвіси. Доповнюючи базові елементи різними підвісами, людина створює власну історію, пов’язуючи кожний елемент із яскравим спогадом, який завжди буде поруч. Це не механічна покупка, а продуманий до деталей сюрприз від серця.

Також дизайнери і ювеліри бренду дотримуються ідеї практичності і мультифункціональності дизайну. Прикраси-трансформери – це можливість швидко змінювати свій образ, по-різному використовуючи лише декілька елементів. Мінімум прикрас – безліч комбінацій, заміна однієї деталі – заміна всього образу. Одна деталь замість нового комплекту прикрас. Не обов'язково купувати нові прикраси. Достатньо лише оновити, придбавши підвіс до кольє чи сережок-конго, і стара прикраса одразу отримає нове життя і залишатиметься актуальною.

LOVE YOU – ювелірний експерт у мистецтві подарунків. Це не просто про стиль і естетику, а в першу чергу, про любов до близьких і рідних людей: можливість надихнути на посмішку і виразити свою любов у всіх її проявах. Соціальна місія бренду – розвиток культури дарування подарунків з приводу і без. Особливістю ювелірного бренду стало власне виробництво - всі прикраси виготовляються в Україні.

Прикраси-трансформери вже доступні в магазинах LOVE YOU та на сайті ювелірного бренду з безкоштовною доставкою.

Зараз на них триває акція:

  • при купівлі 1 од = 40% знижка
  • при купівлі 2х од = 45% знижка
  • при купівлі 3х од чи більше = 55% знижка
Published: