ua

Свято життя: ювелірний дім SOVA присвятив новорічну колекцію Риму

Нова ювелірна колекція SOVA Rome – це заява про рішучість. Ювеліри бренду присвятили її Риму, надихнувшись простором та величчю, гармонійністю та індивідуальністю вічного міста. Так, Рим не визнає напівмір. Він спонукає бути собою, наче героїня «Солодкого життя» Фелліні на вечірці просто неба – хочеш, танцюй босоніж, хочеш – купайся в фонтані Треві. Рим не приймає сумнівів, але підносить щирість та жагу брати від життя все.

Рим – це метафора найзухваліших мрій та бажань про багатства, задоволення, пристрасть, веселощі і вічну красу. В новорічну ніч варто не просто загадати їх всі, а відчути, примірявши завдяки SOVA образ богині, яка гідна поетичних рядків і місця у пантеоні.

Прикраси з нової колекції - це інтерпретація ліній і форм античної архітектури та жвавого духу сучасного Риму. Масштаб, динаміка, ясність, які ювеліри SOVA втілили у жовтому та білому золоті й діамантах. В колекції 12 масивних, але лаконічних предметів: кольє, перснів, браслетів, які вражають величчю і в одночас невимушеністю. Вони надихають святкувати не лише новорічну ніч, а й кожен день року, і найголовніше – себе в них.

Справжня краса – в гармонії зовнішнього та внутрішнього, в насолоді від прийняття своїх станів і рис. І якщо Рим доводить це людству протягом трьох тисячоліть, то місія прикрас з колекції SOVA – бути персональним нагадуванням, що свято життя всередині вас.

Переглянути колекцію можна за посиланням.

Published: