en
Мережа кінотеатрів "Планета Кіно". ІМАХ – це МАКСимальне зображення, МАКСимальний звук,...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
planetakino.ua/lvov/
Розклад сеансів
2 поверх на карті

Кінотеатр "Планета Кіно"

Будемо знайомі – мережа кінотеатрів Планета Кіно

7 - зальний кінотеатр Планета Кіно є третім кінотеатром в Україні, побудованим компанією «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП», яка має ексклюзивні права на будівництво кінотеатрів ІМАХ в Україні. Сучасний кінокомплекс «Планета Кіно» відкрився у Львові 16 грудня 2010 року.

 

Чому наші кінотеатри найкращі і що таке ІМАХ?

Надзвичайною перевагою кінотеатрів цієї мережі перед рештою багатозальників є унікальна, всесвітньо відома супертехнологія ІМАХ. Ця унікальна технологія створена та запатентована канадською корпорацією ІМАХ, яка є одним із світових лідерів кінопоказу. В перекладі з англійської ІМАХ (Image Maximum) означає «максимальне зображення». Дана технологія створює МАКСимальний ефект присутності глядача у фільмі за рахунок гігантського екрану, надзвичайно потужного звуку, а також найреалістичнішого 3D ефекту.

Понад 70 мільйонів глядачів світу стали фанатами ІМАХ. 470 кінотеатрів ІМАХ відкрито у 45 країнах світу: половина з них – освітні, половина – комерційні.

Українські зали ІМАХ теж набувають дедалі більшої популярності, отже з відкриттям кінотеатру «Планета Кіно» у Львові тепер і львів’яни поповнюватимуть лави фанатів ІМАХ.

 

Цікавинки про «Планету Кіно» у Львові

Кінокомплекс «Планета Кіно» у Львові є еталоном якості та комфорту, де все продумано до дрібниць – починаючи з комфортних крісел в фойє і залах (включно з VIP кріслами в кожному залі) і закінчуючи провідними технологіями кінопоказу. Одночасно кінотеатр може вмістити понад 1500 глядачів в 7 найсучасніших залах. Сеанси починаються кожні 20 хвилин. Репертуар фільмів – на будь-який смак. В комфортабельному барі кінотеатру продається смачний поп-корн, солодощі і різні напої. Парковка ТРЦ «King Cross Leopolis», в якому знаходиться кінотеатр, розрахована на 1800 автівок.

Мегаплекс складається з:

  • Суперкінозалу ІМАХ, облаштованого унікальною цифровою системою ІМАХ.
  • 6 залів з технологією Cinetech+ для показу фільмів у форматах 2D і 3D

Розмір екрану в ІМАХ – з п’ятиповерховий будинок, отже глядач не бачить його країв під час перегляду. Зображення – надзвичайно чітке та яскраве, що дозволяє глядачу повністю зануритися в кінореальність.

Некомпресований звук (понад 12000 Вт) – вдесятеро потужніший, ніж в звичайних кінотеатрах, неперевершений в будь-якій точці залу. Глядач може почути всі відтінки звуку – від падіння краплі дощу до приголомшливого удару грому.

В ІМАХ використовуються подвійні проектори CRISTIE з технологією покращення зображення, які отримали технічну премію «Оскар» у 1999 році. Завдяки цим проекторам, на екран потрапляє вдвічі більше світла, порівняно зі звичайними 2D та 3D показами.

Лише в ІМАХ глядач отримує максимальні враження від 3D ефектів. Одягаючи окуляри 3D – ІМАХ, йому здається, що всі події розгортаються прямо перед носом.

Одним слово, ІМАХ – це МАКСимальне зображення, МАКСимальний звук, МАКСимальна потужність та МАКСимальні враження.

 

Тел:  0 800 300 600

Щоденно, 9:00—22:00
Усі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні

 

Знижки

Щоб купити квиток зі знижкою у касі, тобі необхідно звернутися до каси кінотеатру та пред'явити учнівський, студентський квиток або інше посвідчення, яке підтверджує твоє право на пільги. При цьому на 1 документ можна придбати тільки 1 квиток у кіно зі знижкою

 

Діти до 6 років – у кіно безкоштовно!

Усі діти до 6 років (включно) у супроводі дорослих можуть приходити до кінотеатрів «Планета Кіно» безкоштовно. При цьому окреме місце дитині не надається (дитина може сісти на будь-яке вільне місце або сидіти на руках батьків). З одним дорослим може зайти одна дитина. Без дорослих дитина не має права відвідувати кінотеатр.