en
Відкриття магазину "Леомода"

Відкриття магазину "Леомода"

У суботу, 12 грудня, у ТРЦ King Cross Leopolis відбулось відкриття нового магазину взуття та аксесуарів "Леомода". 

Магазин знаходиться н 2 поверсі.

ТМ ЛеоМода – компанія, яка займається виробництвом та продажем взуття власної марки, а також є ексклюзивним представником багатьох інших, виключно українських виробників шкіряного взуття, сумок та аксесуарів.

Компанія, яку засновано відносно недавно, в 2012 році, вже встигла досить позитивно зарекомендувати себе на ринку та здобути чималу кількість шанувальників. Наша концепція доволі проста – хороша якість і доступна ціна. Високі параметри якості нашого взуття, виготовленого з натуральних матеріалів на сучасному обладнанні, а також обґрунтовані ціни - обумовлюють високий попит на продукцію українських виробників. В умовах сучасної моди на все вітчизняне, ми в свою чергу, прагнемо підтримати та зберегти цю позитивну тенденцію, виготовляючи нашу продукцію з метою якнайкраще задовольнити всі потреби наших споживачів.      

ТМ ЛеоМода спеціалізується на торгівлі взуттям не тільки вроздріб, а й гуртом. Висока якість продукції, модний дизайн, ексклюзивні моделі, широкий асортимент та гнучкі ціни, зроблять співпрацю з нами легкою, приємною і вигідною.

ТМ ЛеоМода стане чудовим помічником в створенні та розвитку Вашого бізнесу!

Опубліковано: