en
Будьте в тренді з KSD AURUM!

Будьте в тренді з KSD AURUM!

до

Тренди ювелірного сезону Весна-Літо 2018

Весна – час бути яскравою, романтичною, ніжною, показати свою жіночність у всій красі.

Що модно носити сьогодні?  Які прикраси підібрати до свого образу, щоб бути стильною та сучасною?

Якщо цієї весни ви хочете бути на хвилі стилю, сміливо обирайте яскравий фіолетовий, а до нього прикраси з білого, жовтого або лимонного золота. Чудово пасуватимуть більшості жінок прикраси з чорним оніксом, яскраві смарагди або витончені ювелірні вироби, інкрустовані перлинами або діамантами. Також радимо звернути увагу на сучасні вироби з емаллю – хіт 2018 року.

Дизайнери всього світу рекомендують додати в свій весняний образ масивні ланцюги та різноманітні браслети або одягати водночас декілька. На модних показах ви також побачите стильні підвіси у вигляді куль, об’ємні сережки, різноманітні кольє та масивні каблучки з золота.

Головною ювелірною прикрасою сезону є безперечно сережки. В тренді асиметричний дизайн, геометричні форми: круглі сережки, квадратні, прямокутні або навіть сережки-трикутники.  

Різноманітні брошки, булавки та шпильки для волосся знову повернулися на модні подіуми.  Радимо також звернути на них увагу.

Обирайте стильні та сучасні ювелірні прикраси в магазині KSD AURUM та будьте яскравими цієї весни! На всі вироби діє весняна знижка -50% до 31 травня 2018 р.

Чекаємо на вас в наших магазинах!

Опубліковано: