en
5D Кінотеатр - це світ ілюзій і неймовірних відчуттів, в реальному світі.
ПН-НД: 11:00 - 22:00
+38 (098) 016-01-67
2 поверх на карті

Кінотеатр 5D

5D Кінотеатр – це новинка у сфері розваг, яка поєднує в собі динаміку спеціальних рухомих крісел-платформ,трьохвимірне стереозображення, неймовірний комплекс спецефектів, таких як: вібрація в сидінні, «мишачі хвости», дощ, вітер, ураган, блискавка, туман, дим, бульбашки, сніг та ін.

Таке поєднання забезпечує відвідувачам максимальний ефект присутності в сюжеті фільму. Ви зможете прокататися на американських гірках з вітерцем, злітати у космос, пройти через засніжені гори, відчути пориви урагану, блискавки, дощ, туман, відчути лоскіт мишачих хвостів і поринути в безкрайній підводний світ з його казковими жителями.

Наш 5D Кінотеатр має єдиний у Львові радіальний екран, суттєвою перевагою якого є висока якість 3D зображення. Тепер зображення може рухатись не тільки перпендикулярно до екрану, а й у всіх інших напрямах створюючи фантастичний ефект!

В кінотеці нашого кінотеатру є фільми для різної вікової категорії глядачів: мультфільми для самих маленьких, пригодницькі для підлітків наукові, історичні та жахи для молоді та старших. На Вас чекають сюрпризи та неймовірні пригоди!

 

Вартість - від 40 грн.

+38 (098) 016-01-67 (Київстар)