en
Fly Kids - це великий і масштабний дитячий розважальний комплекс. У нас величезна територія...
ПН: 12:00 - 22:00; ВТ-НД: 10:00 - 22:00
+38 (068) 299-49-49
2 поверх на карті

Fly Kids

Fly Kids - це великий і масштабний дитячий розважальний комплекс. У нас величезна територія різноманітних дитячих розваг, захоплюючих атракціонів, розвиваючих ігор, а також власна професійна організація дитячої анімації.

У нас навіть найкапризніша дитина і найвимогливіші батьки знайдуть для себе багато захоплюючих занять. У Fly Kids величезний лабіринт з гірками, м'якими іграшками, сухим басейном, павутиною, батутна арена, лазанка. Для дітей та дорослих представлені кімната ікс боксів. Також, у Fly Kids є своя зона кафе з кухнею і кондитерською.

У нас проводяться тематичні дні народження, святкові ранки, випускні, виїзні свята, дитячі дискотеки в окремій концертній кімнаті, яка обладнана професійними світловим та музичним обладнанням. На території «Fly Kids» комфортно всюди!

 

Переваги нашого центру:

 -  батутна арена 

 -  лазанка

 - поролонова яма

 - столик пісочної анімації

- зона ікс-боксів

-  інтерактивні розвиваючі іграшки

-  концертний зал (для проведення дня народження)

- пісочниця з яскравих кульок

 

Особливістю нашого комплексу є тематичні кімнати для святкування днів народжень.  На дітей чекають: Ляльки LOL, принцеси Disney, Аліса в країні чудес, супергерої та багато інших інших улюблених персонажів, все яскраво та креативно. 

Щоб порадувати іменинника, вам потрібно лише заздалегідь забронювати час. Погравшись, можна відпочити в ресторані та спробувати смаколики, які готуються на нашій власній кухні. У нашому центрі звичайний день перетворюється в казку для всієї сім'ї.

Наша мета створити фантастичну країну розваг, де діти разом з батьками отримають радість сімейного спілкування, і пізнаватимуть світ через гру.

В нашому центрі плати один раз - грай цілий день!

+38 (068) 299-49-49 (Київстар)
Новини від Fly Kids