en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
«Будинок іграшок» - це мережа магазинів іграшок №1 в Україні, що нараховує більше 60 точок продажу...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (032) 232-80-11
Знижка до 50%
2 поверх на карті

Будинок іграшок

«Будинок іграшок» -  це мережа магазинів іграшок №1 в Україні, що нараховує більше 60 точок продажу по всій країні. Асортимент магазинів настільки широкий, що можна знайти потрібну іграшку для будь-якого віку і на будь-який смак. Всі іграшки безпечні, оригінальні та сертифіковані, адже «Будинок іграшок» співпрацює лише з офіційними виробниками та постачальниками. 

В мережі магазинів постійно діють різноманітні акції, а з карткою програми лояльності можна отримати знижку від 5% до 15% (в залежності від накопиченої суми покупок) на неакційні товари. Не обов’язково мати картку «Будинок іграшок» завжди з собою, достатньо зареєструвати її онлайн та, повідомивши свій номер телефону касирові, отримати знижку. 

Покупці, що віддають перевагу онлайн шопінгу, можуть зробити замовлення на сайті bi.ua, чи за допомогою мобільного додатку й забрати обрані іграшки в одному із магазинів мережі, або оформити адресну доставку у будь-який куточок України. Розібратися в перевагах тієї чи іншої іграшки допоможуть кваліфіковані працівники гарячої лінії, або ж продавці-консультанти мережі. Саме у «Будинок іграшок» знають все про іграшки, якими вони мають бути, щоб зробити дитину дійсно щасливою!

Ще більше інформації:

www.bi.ua

https://www.facebook.com/Ihrashkyua

https://www.instagram.com/bi.ua

https://www.youtube.com/c/BudinokIhrashok

+38 (032) 232-80-11
+38 (080) 030-11-30 (Київстар)

Святкуємо дитинство з магазином "Будинок Іграшок"!

до

Дитинство - найщасливіший час наповнений відкриттями та радістю. У динамічному сьогоденні, малюки так швидко виростають і так мало часу залишається батькам, аби дійсно відкрити багатогранність цього щасливого для всієї родини етапу.
Всі дітки різні, але їх об’єднує дитинство!!!


Перші слова й цікаві вислови малюка, його досягнення та дні народження, друзі й труднощі, які треба подолати разом.У «Будинок іграшок» знають як зробити його ще яскравішим та додати моменти, які ваша дитина запам’ятає надовго!
Даруйте просто так і святкуйте дитинство якнайчастіше!


Для цього «Будинок іграшок» підготував низку знижок та новинок зі світу іграшок! Акція діє в період з 13.05.21 – 14.06.21

Опубліковано: