en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
Бренд Levi's® - це квінтесенція класичного американського стилю, це мода без додаткових зусиль.
ПН-НД: 10:00 - 21:00
+38 (032) 232-82-84
1 поверх на карті

Levi’s

Бренд Levi's® - це квінтесенція класичного американського стилю, це мода без додаткових зусиль. З моменту винаходу перших джинсів Levi Strauss & Co. в 1873, вони стали одним з найбільш визнаних і часто імітованих предметів одягу в світі і завоювали визнання багатьох поколінь людей в 110 країнах. Сьогодні портфель марки Levi's® продовжує зростати завдяки інноваціям і ноу-хау, рівних яким немає у всій індустрії моди. Levi's® прагне створювати кращі джинси з деніму, повсякденний одяг і аксесуари, які дають можливість висловити свою індивідуальність. Детальну інформацію про марку Levi's®, товари і магазинах ви знайдете на сайті www.levi.com

LEVI'S - марка Levi Strauss Co з 1873 року, США. Провідна світова марка джинсів, відома, головним чином, за моделлю 501, яка є ядром. Джинси «Лівайс» були офіційними джинсами американської армії під час Другої світової війни. Після її закінчення вони розпродавалися в Європі, як надлишки військової амуніції, і це стало першим знайомством для багатьох європейців з джинсовим одягом. Основна продукція «Лівайс» поділяється на розряди по мітках-прапорцях. Червона мітка гарантує, що всім операціям виробництва було приділено підвищену увагу. Помаранчева мітка орієнтована більше на людей, яким доводиться рахувати свої гроші. У 1987 році з'явилася срібна мітка для виробів із застосуванням нових кольорів, нових заключних операцій і взагалі модельних.

Сьогоднішній Levi's проводить переосмислення власної історії - і знову підтверджують статус марки, не втомлюється дивувати свіжістю й оригінальністю ідей. 

Вибір знаменитостей
У різні роки шанувальниками джинсів були Марлон Брандо, Мерилін Монро , Барак Обама, Стів Джобс, Мік Джаггер, Курт Кобейн , Сильвестр Сталлоне, Джеймс Дін , Мадонна, Антоніо Бандерас , Джон Траволта, Оззі Озборн , Стінг , Брюс Вілліс, Бінг Кросбі , Елсвіс Преслі, Роберт Паттінсон, Тейлор Лотнер , Дженніфер Лопес, Бріттані Мерфі та ін.
 
Програма лояльності.

При одноразовій покупці на суму 6000 грн. Ви отримуєте 10% дисконтну картку. В Ваш День Народження знижка збільшується до 20%.

При покупці 2-х одноіменних речей Ви отримуєте додаткову знижку 10%.

Також, в нашому магазині Ви можете придбати подарункові сертифікати номіналом 1000, 2500, 5000 грн.

 

+38 (032) 232-82-84