en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Ювелірна мережа AURUM найширше в ритейлі репрезентує українських ювелірних виробників. Продукція...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (080) 075-95-69
aurum.in.ua
Знижка до 40%
1 поверх на карті

AURUM

Ювелірна мережа  AURUM  найширше в ритейлі репрезентує українських ювелірних виробників. Продукція понад 60 кращих підприємств представлена в магазинах AURUM. Всі прикраси різноманітні та сучасні. Ювелірні вироби кожного виробника мають своє обличчя та характер, адже їх створюють різні дизайнери та художники.

Це десятки тисяч видів прикрас та сувенірів. Лише одних сережок в асортименті компанії – понад 10 000; каблучок – понад 7000… і це ще не все. 

Оновлення асортимету компанії щорічно складає більш, ніж 30%.

Різноманіття ювелірної краси - це філософія і головна перевага мережі AURUM.

В магазинах AURUM завжди можна підібрати щось особливе та індивідуальне для себе. 

Лояльна та гнучка цінова політика робить доступною кожному ювелірну красу. В наших магазинах Ви зможете підібрати ювелірний подарунок починаючи від 200 грн.

Все найкраще – для Вас, наші дорогі клієнти!

Чекаємо на Вас у нашому магазині.

+38 (080) 075-95-69

Мрій сміливо з AURUM!

до

Мрії можуть бути зухвалими, сміливими і, здається, просто неможливими.  Але шанс здійснити Ваші ювелірні мрії реальний з компанією AURUM! Саме акція «Мрій Сміливо» дає можливість придбати декілька прикрас за дуже вигідними умовами. Адже на Ваші покупки, починаючи з другої і далі, надається знижка 40%!

Осінь чудова пора для демонстрування у своєму гардеробі  ювелірних аксесуарів. Адже вони яскраво доповнять стримані офісні варіанти чи нададуть потрібних акцентів до будь-якого образу. 

Ми з нетерпінням очікуємо Вас у наших магазинах, гарантуємо дуже лояльні ціни та нові колекції від українських ювелірів. Адже ми дуже стараємося – для вас.

Мрійте сміливо… мрійте по-справжньому…Dream must go on!!!!

Деталі акції дізнавайтесь на сайті aurum.in.ua.

Опубліковано: