en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
Бренд W.E. несе в собі філософію незалежності та внутрішньої свободи, акцентуючи увагу на самій...
ПН-НД: 10:00 - 21:00
www.w-e.in.ua
2 поверх на карті

W.E.

Always in contact with you - це не просто девіз, це стиль роботи компанії  W.E. 

Запорука успіху бренду - доступність продукції,  створеної на основі якісних  натуральних тканин та виробленої в Україні.

Бренд W.E. несе в собі філософію незалежності та внутрішньої свободи, акцентуючи увагу на самій особистості. Завдяки такому підходу, одяг від W.E. не тільки відповідає сучасним віянням моди, але й допомагає чоловікам створити свій власний актуальний стиль.

Під час пошуку нових чоловічих образів від класики до кежуал - модельєри компанії відмовляються від формалізму та стереотипів. Одягнути українського чоловіка стильно, доступно та по-європейськи - відтепер це завдання торгової марки W.E.

Бренд W.E. з'явився на ринку чоловічого одягу України в 2013 році. 

Займаючись розробкою моделей і виробництвом чоловічого одягу, під однойменною маркою, компанія W.E. продає одяг через власну фірмову та франчайзингову мережу, всього понад 30 магазинів по Україні.

Маючи свій дизайнерський офіс і конструкторську базу, в співпраці з виробничими підприємствами-партнерами, випускає 2 колекції одягу в рік для чоловіків.  

У виробництві одягу пріоритетом є використання якісних натуральних тканин (Туреччина, Європа, Китай) і пошиття продукції на вітчизняних фабриках, що дозволяє тримати планку в співвідношенні «гарна якість - оптимальна вартість».