en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Створити свій унікальний стиль, підкреслити свою індивідуальність, статус і вишуканий смак – ось...
ПН-НД: 10:00 - 22:00
+38 (080) 021-16-52
deka.ua
Знижка до 50%
1 поверх на карті

ДЕКА

Створити свій унікальний стиль, підкреслити свою індивідуальність, статус і вишуканий смак – ось вже 25 років компанія ДЕКА допомагає своїм клієнтам самовиразитися через придбання унікальних витворів годинникового мистецтва.

Будь Ви цінителем швейцарського якості або японської точності, або американського стилю – Ви створюєте свій неповторний образ і бездоганний стиль разом з ексклюзивним і офіційним представником, якому довірили своє ім'я всесвітньо відомі годинникові бренди: Longines, Rado, Raymond Weil, Oris, Versace, Alfex, Atlantic, Maurice Lacroix та інші.

Цінуйте свій час – звертайтеся до продавців-консультантів ДЕКА, які фахово підберуть Вам брендові годинники всесвітньо відомих світових виробників. Годинники, які не тільки показують час, а й розповідають історію! Відкрийте нову сторінку своєї історії разом з ДЕКА!

+38 (080) 021-16-52

Торгова мережа ДЕКА запускає традиційну літню акцію -50% на годинники

до

Разом з літом в Україну прийшла пора пекучих знижок! Від кожної покупки годинника в Торговій мережі ДЕКА ви отримаєте бонусами 20%. Сплачуйте цими бонусами до 50% вартості стильного подарунку для себе та своїм близьким. 

Новий брендовий годинник – це ще один спосіб підкреслити свою індивідуальність та порадувати себе вишуканим аксесуаром. Від американських fashion брендів до класичної швейцарської розкоші. 

Виберіть собі надійного і стильного помічника на кожен день!

*Акція діє з 01.06. до 13.09.2020 р.

Опубліковано: