en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
CALZEDONIA - бренд, заснований в 1986 році. З того часу і по сьогодні в кожній колекції...
ПН-НД: 10:00 - 21:00
+38 (094) 846-50-69
1 поверх на карті

CALZEDONIA

CALZEDONIA - бренд, який був заснований в 1986 році. З того часу і по сьогодні в кожній колекції представлені найбільш інноваційні тенденції у сфері панчішно-шкарпеткових виробів і пляжного одягу. Каталог CALZEDONIA дуже різноманітний: там ви знайдете рішення для різних стилів і напрямків, тому бренд такий популярний, не залежно від статі, віку, кольорової гами і особливостей фігури. Кожен знайде у нас щось для себе! 

Зараз продукція бренду охоплює всі категорії покупців і пропонує дві сезонні колекції, які відповідають тенденціям сезону Осінь-Зима та Весна-Літо, а також базові моделі, які актуальні поза сезоном. У CALZEDONIA ви можете придбати комфортні легінси для дому з ефектом шкіри, кльош, спортивні моделі, для вагітних, а також колготки, панчохи, гольфи, гетри, шкарпетки, купальники та інші аксесуари.

Сезонна пляжна колекція поєднує в собі яскраву і насичену колірну гаму, оригінальні моделі роздільних і суцільних купальників і пляжного одягу для жінок, плавок, шортів і боксерів для чоловіків, а також лінію купальників для маленьких модниць і модників від 2 до 14 років.
Кожна модель в асортименті вирізняється вишуканим кроєм, продуманими деталями і дивовижною зручністю. Це ті речі, в яких комфортно за будь-яких обставин.

+38 (094) 846-50-69