en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
Adidas - один зі світових лідерів індустрії спортивних товарів, виробник широкого асортименту...
ПН-НД: 10:00 - 21:30
+38 (032) 229-59-42
Знижка до 30%
1 поверх на карті

Adidas

Adidas - один зі світових лідерів індустрії спортивних товарів, виробник широкого асортименту спортивної продукції. adidas працює в двох основних напрямках у роздрібній торгівлі, що дозволяє забезпечити різні сегменти споживачів товарами, які задовольняють їх індивідуальні потреби та бажання: Sport Performance (провідні технології) і Sport Style (Fashion Group [SLVR Label і Y-3] та Originals).

Пріоритетними напрямками у виробництві та маркетингу для adidas є: футбол, тренінг, біг, баскетбол, а також лінія повсякденного модного одягу Originals. Філософія adidas втілюється в девізі «Неможливе можливо» який служить лейтмотивом усіх комунікаційних кампаній бренду.

Adidas є партнером найкращих футбольних клубів, серед яких "Реал Мадрид", "Мілан", "Ліверпуль", "Челсі", "Баварія", та національні футбольні федерації Іспанії, Німеччини, Росії, України, Аргентини, Греції, Мексики. Також adidas є багаторічним партнером FIFA та UEFA.

Adidas входить до Групи компаній adidas Group, нарівні з брендами Reebok, TaylorMade-adidas Golf і Rockport. Штаб-квартира компанії розташована в м. Херцогенаурах, Німеччина.

+38 (032) 229-59-42

Чорна П'ятниця в Adidas!

до

Найбільший розпродаж року вже цього тижня! Adidas підготував знижки до 30%! 

Опубліковано: