en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
STIMMA – це український бренд жіночого одягу, який має власне швейне виробництво та мережу...
ПН-НД: 10:00 - 21:00
+38 (080) 030-00-68
www.stimma.com.ua
2 поверх на карті

STIMMA

STIMMA – це український бренд жіночого одягу, який має власне швейне виробництво та мережу магазинів по всій Україні. 

  • Усі колекції в магазині представлені капсулами, одяг з яких завжди гармонійно поєднується між собою. 
  • Вони розроблені у різних стилістичних напрямках: від спортивного до стилю кежуал, від ділового до більш жіночного та романтичного.
  • Щотижня у нас відбувається оновлення.
  • Наш бренд виготовляє близько 1000 нових моделей одягу в рік.

Може здатися, що ти зовсім нічого не знаєш про те, хто така Stimma. Але насправді її багато що поєднує із тобою. Вона любить бути стильною та особливою. Бути тією, яка розповідає про себе мовою одягу.

Вже понад 10 років, Stimma вивчає світові тренди та адаптує їх під твій смак. Вона та, хто купує речі усвідомлено. Підбирає одяг капсулами, у яких все гармонійно поєднується.

Stimma допоможе знайти модні рішення на перетині краси та зручності, адже як і ти, намагається щодня встигнути все, але залишатися при цьому жіночною та впевненою у собі.

Stimma крокує в ногу зі світом, тому разом з тобою підхоплює екотренди. Вона вже давно перейшла до “розумного” гардеробу і залюбки навчить тебе, як правильно створити власний.

Stimma - це наче подруга, надійна, розумна та стильна. Вона знає, як зробити шопінг легким та ефективним. Вбереже тебе від небажаної покупки. Допоможе правильно поєднати кольори, стилі та модні тренди.

Будь зі мною, слідкуй за мною, адже між подругами не може бути ніяких секретів. Більше жодних неактуальних речей у твоєму гардеробі!”

Наш слоган: “Stimma - це моє!”, адже ми прагнемо, щоб кожна дівчина мала у своєму гардеробі річ від Stimma під будь-яку подію свого життя. А демократичні ціни дозволяють їй завжди залишатися на верхівці модної хвилі.

+38 (080) 030-00-68