ua
The jewelry net AURUM represents the producers of jewelry in Ukraine in retail in the broadest way....
MON-SUN: 10am-10pm
+38 (080) 075-95-69
aurum.in.ua
Sale
ground floor see on map

AURUM

The jewelry net AURUM represents the producers of jewelry in Ukraine in retail in the broadest way. Production of more than 60 bes enterprises is represented in AURUM shops. All adornments are varied and modern. The adornments of every producer have their own face and character because they are created by different designers and artists.

There are dozens of thousands of kinds of adornments and souvenirs. We have more than 10 000 ear-rings and more than 10 000 rings in our assortment… and that`s not all.

Renovation of assortment is over 30%. The diversity of jewelry beauty – it`s the philosophy and main advantage of AURUM net.

In AURUM shops you can always find something peculiar and individual for yourself.

The loyal and supple pricing policy makes the beauty of jewelry available to everyone.

In our shops you can choose the jewelry gifts starting from 200 hryvnia’s.

All the best is for you, our dear buyers!

+38 (080) 075-95-69

Відсвяткуємо День матері разом!

till

Вже зовсім скоро Україна святкуватиме Міжнародний День матері!

Це свято, коли дорослі готові знову стати дітьми. Любов мами не оцінити жодними коштовностями, але вона варта всіх скарбів.

У другу неділю травня родина гуртується, аби висловити безмежну вдячність матерям. Ваші мама і бабуся, ваша сестра, яка вже стала матір’ю, ваша дружина, яка носить дитину біля серця – всі вони героїні цього дня. AURUM готує приємні сюрпризи для кожної з них!

Створюємо святковий настрій разом! Стартова смужка – родинні конкурси AURUM. Все дуже просто: ви берете участь в акції до Дня Матері запрошуєте друзів взяти участь, вони запрошують ще більше людей – і радіус поширення щастя росте! А тепер детальніше.

Плануємо для вас розіграші у соціальних мережах. Окремо долучайтеся у Facebook та в Instagram, або ж встигніть всюди.

Тож, у Facebook вас чекає одночасно і сюрприз, і перша умова конкурсу. Ми створили брендову рамочку для фото, – скористайтеся нею. 

Розмістіть у себе на сторінці фото з мамою. Не забудьте про гештеґ – #aurum_moments. Так ми точно не пропустимо вашу активність. 

 І передайте в цій публікації естафету трьом друзям. Збільшуємо радіус поширення щастя, пам’ятаєте? 

Ну і звісно, не забудьте підписатися на сторінку AURUM, якщо ви ще не встигли цього зробити.

Щодо Instagram. Розміщуйте фото з мамою у себе на сторінці, використавши гештеґ #aurum_moments. Не забудьте у дописі або у коментарі до нього також відмітити трьох друзів та передати їм естафету. Поділіться  фото і в сторіс, відмітивши AURUM. І бути підписаними на сторінку AURUM – це теж обов’язкова умова!

Переможців буде троє! Їх визначить найбільша кількість уподобань під фото. Чиє фото набере більше лайків – той і переможе.

У якості призів  – цінні подарунки для цінних моментів  – приємні сюрпризи для мами та дитини. 

Пограємо?

Слідкуйте за акцією за посиланням   family.aurum.in.ua

Published:
News from AURUM