ua
BROCARD is a modern and prestige perfumery and cosmetics store chain, which has over 88 stores...
MON-SUN: 10am-10pm
+38 (032) 229-58-00
www.brocard.ua
Discounts up to 40%
ground floor see on map

Brocard

BROCARD is Ukrainian cosmetics and perfumery retail chain in the luxury segment, operating 95 stores in 25 cities.

More than 300 brands of premium cosmetics, perfumes, skin and hair care, beauty accessories are presented in BROCARD stores: Chanel, Dior, Lancôme, Guerlain, Clinique, Clarins, Givenchy, Gucci, La Prairie, Yves Saint Laurent, Evian, Collistar, Estee Lauder, Dolce & Gabbana, Eisenberg, Hermes, Trussardi, Lanvin, Payot, Elizabeth Arden, Carolina Herrera, Lacoste, Versace, Alfaparf, Biotherm and other top brands. BROCARD is also developing niche perfumery: there are more than 60 niche fragrance houses in the chain portfolio.

Cosmetics and perfumery retail chain BROCARD sells only original products which have all quality and compliance certificates! The chain works only with official representations and suppliers of brands in Ukraine, and guarantees that all products purchased in BROCARD stores are genuine and of the top quality.

All BROCARD stores have a discount system.

Online store: https://www.letu.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/brocard.ua/

Insta-account: www.instagram.com/uabrocard

Twitter: www.twitter.com/brocard_ua

+38 (032) 229-58-00

BROCARD запрошує до Італії!

till

Місце, де надихалися Боттічеллі, Модільяні, Фелліні, батьківщина Ренесансу, який подарував світові великі твори, країна, де не соромно любити піцу і їсти її на сніданок, обід і вечерю – Італія. Хочете потрапити в історичне серце Італії – Рим? З 1 квітня до 31 травня 2019 купуйте в мережі магазинів BROCARD продукцію акційних італійських брендів, реєструйтесь на сайті і беріть участь у розіграші подорожі в Італію.

 Щоб прийняти участь в акції «BROCARD запрошує до Італії», виконайте наступні правила:

1. Купуйте товари акційних італійських брендів з додатковою знижкою 10% до дисконтної картки (крім товарів зі знижками та за спеціальними цінами)*.

2. Отримайте картку + 10% на наступну покупку, яка діє одноразово в період з 1.04.2019 до 30.06.2019 на весь асортимент в магазинах BROCARD*.

3. Реєструйтесь на сторінці акції https://www.brocard.ua/italy2019 і отримаєте шанс виграти одну з трьох путівок на двох до Риму або один з 10 наборів від італійських брендів.

4. Дізнайтесь підсумки розіграшу на сайті www.brocard.ua і на cторінках facebook.com/brocard.ua, instagram.com/uabrocard 7.06.2019 до 15:00.

*При відсутності дисконтної картки надається знижка 10%. Знижка не діє на продукцію Kiehl's, М.А.С, товари зі знижками і за спеціальною ціною, на придбання подарункових карток і на покупки з їх використанням. Знижки за іншими акціями не сумуються. Приклад розрахунку ціни зі знижкою 10% і співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару при покупці без дисконтної картки: парфумована вода Gucci (Гуччі) Блум Нетаре Ді Фіорі жін. 50 мл попередня ціна реалізації товару 3 570,00 грн. з ПДВ, знижка 10% становить 357,00 грн. з ПДВ, ціна з урахуванням знижки 10% - 3 213,00 грн. з ПДВ. Один чек може бути зареєстрований для участі в акції лише один раз.

Офіційна сторінка акції https://www.brocard.ua/italy2019

Офіційні правила акції: https://www.brocard.ua/italy2019_rules

Published: