ua
MON-SUN: 10am-8pm
1 floor see on map

Спокуса сну

Надати своєму помешканню нового дихання можна за допомогою маленьких дрібниць. Мережа магазинів «Спокуса сну» знає всі тонкощі текстильного дизайну. В асортименті магазину є скатертини, покривала, подушки, ковдри, пледи, рушники та постільна білизна, які дозволяють по-іншому глянути на свою квартиру чи дім. За допомогою таких елементів домашнього текстилю легко перетворити старий інтер'єр та створити атмосферу неймовірного затишку  і комфорту.

Існує чимало текстильних деталей, здатних радикально змінити дизайн вашої оселі: декоративні подушки з різноманітних тканин, кольорів та розмірів. Легка романтика у спальні кімнаті створюється за допомогою нових постільних комплектів, пледів і покривал. Правильно підібрані скатертини нададуть вашому помешканню індивідуальності та стилю. Пухнасті махрові рушники та м’які халати - неодмінна особливість вашої ванної кімнати.

Консультанти в магазинах «Спокуса сну» завжди нададуть вам кваліфіковану допомогу та розкажуть про останні тенденції у сфері інтер’єрного дизайну.