ua
Sport & Hobbies
Tobacco
Pet Shop
Hobbies and creativity
MON-SUN: 10am-8pm
+38 (068) 037-60-85
ground floor see on map

Rixus

Компанія Rixus Trade Group працює в індустрії краси з 2010 року і на сьогодні являється однією з провідних компаній Львова.
У нас ви можете придбати усі необхідні речі для салонів краси, косметологічних кабінетів та студій засмаги, від високоякісних перукарських інструментів до професійної косметики для волосся, перукарських аксесуарів та розхідних матеріалів.
Досвідчена команда «Rixus» пропонує повний спектр товарів, починаючи від підбору обладнання та дизайну салону, до забезпечення професійним інвентарем.
Ми постійно стараємось оновлювати асортимент товарів, слідкувати за новинками в індустрії краси, щоб забезпечити наших клієнтів всім необхідним для якісної та успішної роботи. В наявності є товари різного цінового діапазону.
Компанія постійно розвивається і стараємось відкривати у своїй діяльності все нові й нові напрямки.

 Здійснюємо безкоштовну та регулярну доставку у м. Львові та Львівській області.

В нашому асортименті присутній  великий асортимент товарів від провідних світових виробників, а саме: JAGUAR, MOSER, BABYLISS, OSTER, GA-MA, GAMMA PIU, HAIR MASTER, CHERIOTTI, KIEPE, KATACHI, OLIVIA GARDEN, COMAIR, SIBEL, EUROSTIL, ЕРУДИТ, Fanola, Oyster, American Grew, Patrice Beaute, KUUL, Loreal, Rewlon, Kodi, AN-VI, Naomi, Matrix, Refectocil, Hair Company і багато інших. В нас ви можете придбати товар з різного цінового діапазону за найнижчими цінами у Львові.

Проводимо семінари та майстер класи разом із провідними технологами, клієнтам надаємо консультації та поради щодо вибору тої чи іншої продукції. Наша ціль – створення найкращих умов для клієнта та процвітання його бізнесу. Для постійних клієнтів розробляємо спеціальні акційні пропозиції.

Наші переваги не тільки в ціновій політиці, великому асортименті товарів,  наявності його на складі а й в оперативності роботи нашої команди.

Професійне ставлення менеджерів, консультації та поради наших працівників, допоможуть вам підібрати оптимальний варіант покупки на будь-який смак.

+38 (068) 037-60-85 (Kyivstar)