en
Спорт та відпочинок
Гастрономія
Тютюн
Зоомагазин
Товари для хобі та творчості
Tos.in.ua – мережа музичних магазинів, в яких кожен зможе знайти, щось для себе. Вже понад двох...
Пн-Нд: 10:00-20:00
+38 (067) 293-11-00
tos.in.ua
1 поверх на карті

TOS.IN.UA

Tos.in.ua – мережа музичних магазинів, в яких кожен зможе знайти, щось для себе. Вже понад двох десятиліть наша мережа займається продажем музичних інструментів, звукового, світлового, студійного обладнання, різноманітних аксесуарів та засобів для догляду за музичними інструментами. В наших магазинах знайти потрібне може, як професіонал, так і початківець.

Ми співпрацюємо лише з надійними постачальниками і представляємо кращі товари за доступною ціною. У магазинах Tos.in.ua можна знайти товари таких брендів, як Yamaha, Cort, Admira, Fender, Gibson, Taylor, Ibanez, Marshall, Dunlop, Roland, Casio, Shure, Behringer, Epiphone, Godin, Martin, Laney, Blackstar, Proel, AKG, Sennheiser, Soundking, D’Addario, Alhambra, Admira, JBL та багатьох інших. Усі придбані у нас товари є оригінальними, мають гарантію та післягарантійну сервісну підтримку.

Придбати музичні інструменти чи обладнання можна не лише у фізичних магазинах мережі, а й на сайті https://tos.in.ua/. Доставка замовлень відбувається по всій країні, також, у покупців є можливість замовити товар на сайті та забрати його в одному з наших магазинів у Львові. До мережі входить 4 магазини: Трембіта на вул. Коперника, 5, Орфей на вул. Січових Стрільців, 1, Tos.in.ua в ТЦ Шувар на другому поверсі, на пр. Червоної калини, 36 та Tos.in.ua в ТРЦ King Cross Leopolis на першому поверсі, навпроти інформаційної стійки.

+38 (067) 293-11-00 (Київстар)